Lietuvos muitinė
    LITAR
  LT  EN    

      
 
Pradinis puslapis
Naršyti tarifą
Ieškoti prekės aprašymo
Ieškoti šalies/šalių grupės
Ieškoti dokumentų/Dokumentų sąrašas
Mokesčių apskaičiavimo modeliavimas
Naršyti kvotą
Pagalba

Paskutinio atnaujinimo data:  2016/05/24  

 

Lietuvos Respublikos integruotas tarifas (LITAR) yra informacijos apie ES muitus ir nacionalinius mokesčius bei kai kuriuos importo ir eksporto draudimus ir apribojimus rinkinys, sudarytas ir tvarkomas kaip kompiuterinė duomenų bazė.

Integruotą tarifą sudaro nuo 2004 m. gegužės 1 d. Lietuvos Respublikoje galiojantys Europos Bendrijos integruoto tarifo TARIC duomenys, papildyti nuo 2004 m. gegužės 1 d. galiojančiais duomenimis apie muitinės administruojamus nacionalinius mokesčius (akcizą ir PVM).

LITAR yra instrumentas, skirtas ES tarifinės ir kai kurios netarifinės informacijos bei nacionalinių mokesčių (akcizo bei PVM) tarifų informacijos paieškai, tačiau kompiuterinė duomenų bazė nėra teisės aktas, todėl LITAR neturi juridinio statuso. Norintys pasitikslinti muitų ar mokesčių tarifus bei jų taikymo sąlygas turėtų ieškoti atitinkamo teisės akto (ES reglamento, Lietuvos Respublikos akcizų ar pridėtinės vertės mokesčio įstatymų ir pan.).

LITAR (pasirinkus nuorodą „Mokesčių apskaičiavimo modeliavimas“) galima rasti ir Mokesčių apskaičiavimo ir patikros sistemą (MAPS-web), kuri suteikia galimybę pagal pateiktus prekę aprašančius bei prekės muitiniam įforminimui reikalingus duomenis gauti informaciją apie prekei nustatytus ir LITAR integruotus importo/eksporto draudimus bei apribojimus ir apskaičiuoti prekei taikytinus mokesčius.

Modeliavimo data     Nustatyti šios dienos datą
ĮSPĖJIMAS. Langelyje "Modeliavimo data" nurodžius datą, vėlesnę nei einamosios dienos data, pateikiama informacija gali būti netiksli/nepilna.
Lankytojų skaičius nuo 2011-01-01: 2035670
  
   SVARBI PASTABA. Šio puslapio informacija saugoma perspėjimų ir autorinių teisių