Lietuvos muitinė
    LITAR
  LT  EN    

      
 
Pradinis puslapis
Naršyti tarifą
Ieškoti prekės aprašymo
Ieškoti šalies/šalių grupės
Ieškoti dokumentų/Dokumentų sąrašas
Mokesčių apskaičiavimo modeliavimas
Naršyti kvotą
Pagalba

Paskutinio atnaujinimo data:  2015/04/27  

 

Lietuvos Respublikos integruotas tarifas (LITAR) yra informacijos apie ES muitus ir nacionalinius mokesčius bei kai kuriuos importo ir eksporto draudimus ir apribojimus rinkinys, sudarytas ir tvarkomas kaip kompiuterinė duomenų bazė.
Integruotą tarifą sudaro nuo 2004 m. gegužės 1 d. Lietuvos Respublikoje galiojantys Europos Bendrijos integruoto tarifo TARIC duomenys, papildyti nuo 2004 m. gegužės 1 d. galiojančiais duomenimis apie muitinės administruojamus nacionalinius mokesčius (akcizą ir PVM).
LITAR neturi juridinio statuso. Norintys pasitikslinti muitų ar mokesčių tarifus bei jų taikymo sąlygas turėtų ieškoti atitinkamo teisės akto (ES reglamento, LR Akcizų ar Pridėtinės vertės mokesčio įstatymų ir pan.).

Modeliavimo data     Nustatyti šios dienos datą
ĮSPĖJIMAS. Langelyje "Modeliavimo data" nurodžius datą, vėlesnę nei einamosios dienos data, pateikiama informacija gali būti netiksli/nepilna.

Informuojame, kad nuo 2014 m. balandžio 1 d. dokumentams, pateikiamiems pasirinkus nuorodą „Ieškoti dokumentų/Dokumentų sąrašas“ ar integruotiems tarifinių reguliavimo priemonių sąlygose, pasirinkus keturženklį dokumento kodą su aktyvia nuoroda bus pateikiama informacija apie dokumento formos atvaizdą ir (arba) kita svarbi su šiuo dokumentu susijusi informacija.

Lankytojų skaičius nuo 2011-01-01: 1635484
  
   SVARBI PASTABA. Šio puslapio informacija saugoma perspėjimų ir autorinių teisių